Опитування
Як вам наш сайт?
Всього відповідей: 57

Вхід

Головна » 2011 » Березень » 15 » Перемога на яку чекали довго....Першість Городоцького району з настільного тенісу серед органів місцевого самоврядування.
15:23

В неділю 13.03.2011 року в приміщенні спортзалу СШ №5 м.Городок, відбулися командні змагання на першість Городоцького району з настільного тенісу серед органів місцевого самоврядування. Участь у турнірі взяли 11 команд місцевих рад, які були поділені на три групи. В наступний раунд змагань виходили по дві команди, які зайняли перше та друге місце в групі відповідно.Після чого були проведені стикові матчі, переможці яких виходили у фінал змагань.
  Команда Мшанської сільської ради у складі Рудого Мар'яна Романовича, Михайлишин Галини Степанівни, Михайлишин Володимира Степановича та Шутки Юри Богдановича, вперше в історії мшанського настільного тенісу зайняла перше місце серед органів місцевого самоврядування, вигравши усі п'ять матчів турніру.
  Згідно результатів жеребкування команда Мшанської сільської ради попала в досить складну групу, до представників Добрянської, Комарнівської та Вишнянської рад, де впевнено зайняла перше місце ( Мшана-Добряни 3:0, Мшана-Комарно 2:1, Мшана-Вишня 3:0).
 У стикових матчах команда Мшанської сільської ради вийшла на представників Грімненської сільської ради, які зайняли в свої групі друге місце. Поєдинок закінчився перемогою команди с.Мшана з рахунком (2:1).
  У фіналі турніру команда Мшанської сільської ради зустрілась з командою Новосільської сільської ради, де у досить важкій боротьбі перемогу здобула команда с.Мшана з рахунком (2:1).Отже, перше місце в першості Городоцького району з настільного тенісу серед органів місцевого самоврядування здобула команда Мшанської сільської ради, другими стали Новосільська сільська рада, треті-представники Добрянської сільської ради.
  Шлях до цієї перемоги був досить довгий, цілих десять років представники Мшанської сільської ради неодноразово займали призові місця, але на найвищу сходинку не піднімались, з чим ми їх вітаємо.
  Велику подяку, команда Мшанської сільської ради висловлює директору ЗОШ с.Мшана Коваль Любов Іванівні та новообраному голові Миндику Віктору Михайловичу, які підтримали ідею розвитку настільного тенісу та залучення молоді, безпосередньо учнів школи займатись настільним тенісом у селі Мшана та надали доступ до приміщення спортзалу ЗОШ с.Мшана, для проведення тренувань з настільного тенісу.
  Секція настільного тенісу проіснувала лише місяць і вже маємо позитивні результати.

Категорія: Настільний теніс | Переглядів: 932 | Додав: mvcool | Рейтинг: 5.0/1